|   | 

Inter Cars S.A.

Czołowa firma z branży dystrybucji części zamiennych ma siedzibę w Polsce i mowa tutaj o firmie Inter Cars SA. Zajmuje się ona dystrybucją części do samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych i jest największą firmę w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Dodatkowo oferta firmy obejmuje także sprzedaż części wymiennych do motocykli oraz do tuningu. W ofercie Inter Cars SA znajduje się także wyposażenie warsztatowe,  w tym urządzenia do naprawy i obsługi samochodów osobowych. Firma oferuje towar znanych producentów najwyższej jakości, jak również produkty mniej znanych, ale równie dobrych jakościowo producentów.

Inter Cars SA to rzetelna firma, która od 2004 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dodatkowo od 2007 roku, firma współpracuje z firmą JC AUTO, czyli liderem rynku w segmencie części do samochodów koreańskich i japońskich. Dzięki tej współpracy znacząco wzmocniła się rola firmy Inter Cars SA na rynku. Jej celem jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Części samochodowe

Oddziały i filie Inter Cars SA znajdują się w 221 miejscach w całej Europie oraz w 223 miejscowościach w Polsce. Łącznie oferta firmy obejmuje ponad 2 miliony części zamiennych do samochodów ciężarowych i osobowych, a dodatkowo także szeroki asortyment do maszyn rolniczych, autobusów, a nawet przyczep i naczep. Asortyment zawiera części wszystkich producentów, zarówno do Marek europejskich, jak i azjatyckich, a dodatkowo także zestawy wyposażenia warsztatowego oraz szeroki wybór narzędzi. Dzięki takiej gamie oferowanych produktów bez wątpienia oferta Inter Cars SA jest najbogatszą w Polsce.

Dodatkowo Inter Cars SA prowadzi także sprzedaż legendarnych motocykli Ducati oraz akcesoriów i części do innych motocykli. Tą częścią działalności zajmuje się sieć placówek Inter Motors. Firma jest także odpowiedzialna za działania spółek produkujących przyczepy i naczepy (Feber Sp.z.o.o.) oraz spółki Lauber Sp.z.o.o., której przedmiotem działalności jest regeneracja części samochodowych.

Redakcja

centrumwspolpracy.org.pl

Zobacz również