|   | 

Anna Lewandowska z przyjaciółmi robiła świąteczne pierniki. Wszystkie gwiazdy są w kuchni!

Anna Lewandowska nie zapomina o świątecznych tradycjach. Zorganizowała spotkanie z przyjaciółkami, na którym wspólnie upiekły pierniki. Na mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem całej świątecznej ekipy. Więcej na: https://spokeo.pl/

Anna Lewandowska wraz z przyjaciółkami upiekła tradycyjne pierniczki.

Anna Lewandowska, jej przyjaciółki i ich pieczenie pierniczków to całoroczna tradycja. W tym roku nie udało im się wszystkim uczestniczyć w ślubie żony Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska piecze pierniczki z przyjaciółkami

Anna Lewandowska pochwaliła się podtrzymywaniem tradycji na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje 3,6 mln osób! Przygotowania do akcji "Świąteczna Paczka", którą wspiera małżonka Roberta Lewandowskiego, mogliśmy zobaczyć na jej profilu na Instagramie. Zamieściła zdjęcie swojej świątecznej ekipy przyjaciółek, które co roku spotykają się u Anny Lewandowskiej, by upiec pierniki.

Zobacz więcej Plotek

pierniki

Wśród pań w równie charakterystycznych opaskach znalazły się Zofia Zborowska, aktorka i stylistka "Dzien dobry TVN Paulina Krupińska" Zofia Slotała.

Anna Lewandowska nie była pierwszą przyjaciółką wszystkich.

W tym roku na tradycyjnym spotkaniu nieobecna była jedna z jej przyjaciółek. "Szkoda, że nie mogłam do was dołączyć". napisała pod zdjęciem Marina Łuczenko Szczęsna. Wojciech Szczęsny niedawno przeszedł operację swojej żony. Podzieliła się tą wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Marina Łuczenko - Szczęsna napisała, że "ostatni tydzień turbo ciężki" w grudniu. Blogerka, trenerka golfa i mistrzyni karate, Zofia Zborowska, upiekła też pierniki. Pod zdjęciem zostało już pozostawionych wiele bardzo miłych komentarzy. "Wspaniała ekipa", "cudowne spotkanie", "wspaniale, że pielęgnowano waszą więź i tradycję" Internauci napisali tak.

Więcej na: https://spokeo.pl/plotki

Redakcja

centrumwspolpracy.org.pl

Zobacz również