|   | 

Kantor w dobie cyfryzacji

Jak sprawnie i szybko wymienić gotówkę, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu na transakcji? Odpowiedź jest prosta! Kantory online dają całkiem nowe możliwości swoim klientom. Umożliwiają zawieranie transakcji w każdym miejscu i czasie oraz są bardzo elastyczne i dostosowują się do potrzeb użytkowników. Co jeszcze sprawia, że są atrakcyjniejsze od tradycyjnej formy wymiany walut?

Internetowe kantory dają możliwość szybkiej wpłaty i wypłaty gotówki w takiej walucie, jaka akurat jest potrzebna klientowi. To doskonałe rozwiązanie dla biznesmenów czy właścicieli firmy, którzy potrzebują dostępu przez 24 godziny na dobę. Tak wykonywane transakcje za granicę będą znacznie łatwiej i sprawniej docierały do adresatów.

Ważnym aspektem jest tu możliwość zaoszczędzenia na tak prowadzonej sprzedaży. Jak się okazuje, mogą wynieść nawet kilka tysięcy na jednej transakcji. Wszystko jest tu uzależnione od wpłacanej kwoty. Dla przykładu, kantor Fritz Exchange daje możliwość zaoszczędzenia nawet kilkudziesięciu groszy na jednej walucie, a przy dużych kwotach okazuje się, że jest to całkiem spora suma.

Dla kredytobiorców kantory online są dużym wyjściem naprzeciw ich potrzebom. Dzięki nim będą mogli swobodnie spłacić kredyt w walucie, w której został zaciągnięty. To proste rozwiązanie może okazać się sposobem na zakończenie wiele problemów związanych ze spłatami zadłużeń.

Kantory internetowe powoli przejmują rynek. Mają atrakcyjne oferty nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorstw. Marek dających możliwość wymiany walut jest bardzo dużo, wszystko zależy od potrzeb i wymagań klientów. Jak podaje interaktywnie.com w raporcie na temat kantorów z 2016 roku: "Na rynku działają jedna mniejszy gracze z których największe to np.: LiderWalut, KantorOnline, Amronet, Fritz Exchange, Ergokantor, Kantor Alior Banku, TopFX, Trejdoo."

Kolejnym ważnym argumentem działającym na korzyść kantorów internetowych jest czas. Konkretnie ten, który zyskują klienci nie wychodząc z domu po to, aby zawrzeć transakcję. Ale to nie wszystko. Klienci mają dostęp do pełnej dokumentacji, która jest dostępna zarówno w formie fizycznej, jak i elektronicznej.

Nie można zapomnieć o tym, że strony kantorów online są szyfrowane, tak jak i banków. Dzięki czemu każda transakcja jest bezpieczna. Przelewy są darmowe, a wymiana następuje w ciągu zaledwie kilku godzin.

Wymiana walut w kantorze Fritz daje możliwość negocjacji ceny kursów przy transakcji powyżej 10 tysięcy euro. Spready oferowane przez tą markę są znacznie niższe niż występujące u konkurencji czy w kantorach tradycyjnych. Kantorautomatyczny.pl aż 90 proc. transakcji wykonuje w czasie 15 minut. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że wymiana nastąpi szybko i sprawnie.

Fritz Exchange to lider wymiany walut w Internecie, który jest obecny na rynku ponad 5 lat. Za tą marką stoi grupa finansowa www.fritzgroup.com, której przedstawiciele mają ponad 20 lat doświadczenia w branży finansowej.

Więcej o kantorach online można przeczytać na stronie http://www.kantorautomatyczny.pl.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja

centrumwspolpracy.org.pl

Zobacz również