|   | 

Polskie Linie Lotnicze LOT

5 milionów pasażerów rocznie, ponad 60 destynacji na całym świecie, średnio 250 rejsów dziennie - to nasze osiągnięcia jako nowoczesnej linii lotniczej.

Łączymy Europę Środkowo-Wschodnią ze światem, zapewniając możliwie szybką i komfortową podróż i oferując, jako jedyni w tym regionie, dalekodystansowe bezpośrednie rejsy do Nowego Jorku, Toronto, Chicago, Pekinu, Seulu czy Tokio. Plany na pierwszą połowę 2017 roku zakładają otwarcie kolejnych połączeń - do Los Angeles i Newarku.

Szerokie możliwości przesiadkowe i "connectivity" dla regionu zapewniamy dzięki optymalnie zbudowanej siatce połączeń, szybkim transferom, wygodnym i przemyślanym czasom startów i lądowań, a nasze położenie w centralnej Europie i przyjazna infrastruktura lotniska powodują, że nasz warszawski hub to efektywnie działające centrum przesiadkowe dla Polski i CCE, konkurencyjne w swojej kategorii.

Dodatkowo oferujemy także 15 połączeń point to point z Tallina w Estonii, współpracując z Nordica Aviation Group. To element naszego planu budowania pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej - dzięki tym połączeniom zwiększamy swoją obecność w krajach bałtyckich i bogactwo ofert na trasach europejskich.

Linie lotnicze

Boeingi 787 to samoloty, dzięki którym rozwinęliśmy skrzydła. Możemy pochwalić się tym, że jako jedyni wszystkie nasze połączenia dalekodystansowe obsługujemy tymi Dreamlinerami - najnowocześniejszymi samolotami świata. Nasza flota należy do najmłodszych w Europie.

Swoją podróż możesz skomponować z najbardziej potrzebnych, przydatnych, jak i ulubionych elementów dzięki bogactwu klas, taryf, produktów i usług w naszej ofercie. Podróżuj tak, jak lubisz! To założenie powoduje, że dla coraz większej liczby pasażerów w regionie jesteśmy najchętniej wybieraną linią. Co roku otrzymujemy liczne nagrody, także te wyrażające zaufanie pasażerów, bo przyznawane dzięki ich głosom.

LOT tworzą przede wszystkim ludzie. Piloci - często mistrzowie uznawani na świecie, załogi - wysoko wykwalifikowane i zawsze gotowe do pomocy, personel naziemny - codziennie z pasją i zaangażowaniem dbający o pasażerów. Łączymy tradycję z nowoczesnością i razem budujemy tę rozpoznawalną na całym świecie polską markę.

Redakcja

centrumwspolpracy.org.pl

Zobacz również