|   | 

Cinkciarz.pl - kantor wymiany walut

Cinkciarz.pl bardzo szybko znalazł się w gronie jednych z najszybciej rozwijających się spółek w Europie, w dużej mierze dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, z których korzystają zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni.

Firma ta od 2010 roku funkcjonuje w sektorze fintech - systemie, który oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie produktów finansowych w całości zaprojektowanych i wdrożonych przez najlepszych fachowców i specjalistów z branży IT. Przedsiębiorstwo należy również do organizacji SWIFT, która zrzesza największe banki i instytucje finansowe.

Cinkciarz jest połączony ze spółką Conotoxia Spz z o.o. umową agencyjną i działa w jej imieniu. Obydwie te spółki stanowią hybrydę i mogą świadczyć one usługi w ramach przekazów pieniężnych, wymiany walut i innych płatności. Oprócz naszego kraju firma jest również aktywna na światowym rynku właśnie pod nazwą Conotoxia. Obie te te firmy łączą te same założenia strategiczne i komunikacyjne, a także te same logo i elementy graficzne.

Użytkownicy dzięki temu mogą zawierać transakcje w dowolnym momencie, a serwis jest dostępny przez całą dobę. Daje on użytkownikom wiele możliwości wymiany walut, zarówno przy pomocy portfela walutowego, czy modelu społecznościowego. Dla klientów w wybranych krajach jest także dostępna możliwość transakcji z rachunku bankowego.

Kantor wymiany walut

Dzięki temu serwisowi klienci unikają dodatkowych opłat związanych z przelewami międzynarodowymi. Cinkciarz.pl poszerza dlatego ilość dostępnych rachunków bankowych. Spółka dostarcza usługi finansowe z wykorzystaniem  wielu nowatorskich pomysłów. Wymianę walut wspiera szereg dostępnych narzędzi, jak na przykład, stałe zlecenie, polecenie zapłaty czy alert walutowy. Cinkciarz.pl oferuje również karty pre-paid oraz stale zwiększa liczbę dostępnych tym sposobem walut.

Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom, klienci mają okazję na wygodne dokonywanie transakcji w krótkim czasie i przy dużej oszczędności środków. Z myślą o wielu klientach biznesowych, firma uruchomiła dedykowaną platformę pozwalającą na ekspresowe zawieranie transakcji, według indywidualnie ustalonych kursów walut światowych.

Serwis Cinkciarz.pl udostępnia również aplikacje mobilne na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne - Android, iOS, Windows Phone, Blackberry oraz Windows 8. Spółka jest jedną z pierwszych na świecie firm, które stworzyły aplikację finansową na Google Glass™. Marka ta jest obecna również na SmartTV, Apple Watch oraz Android Wear.

Cinkciarz.pl aktywnie wspiera sport i traktuje działania sponsoringowe jako integralny element strategii komunikacji z klientami. Wszystkie te wyzwania są podejmowane z myślą o bardzo szybkim rozwoju firmy, na międzynarodowych rynkach, w taki sposób, aby usługi przedsiębiorstwa były dostępne bardzo łatwo i były one przystępne dla wielu klientów. Tak kompleksowa i przemyślana strategia zapewnia firmie bardzo szybką ekspansję na wiele rynków światowych.

 

Redakcja

centrumwspolpracy.org.pl

Zobacz również