|   | 

Zjedz obiad i… wesprzyj potrzebujących!

Osoby publiczne coraz chętniej działają na rzecz organizacji dobroczynnych, wspierając podopiecznych wielu fundacji charytatywnych. W tym roku, do tego grona dołączyła popularna promotorka zdrowego odchudzania i autorka Programu Przemian – Monika Honory, która na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała zaproszenie na obiad w swoim towarzystwie.

Już wkrótce 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, fundacja Jurka Owsiaka tradycyjnie będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia najmłodszych, a także zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Po raz pierwszy, na charytatywnej aukcji na rzecz WOŚP, można wylicytować obiad z Moniką Honory – holistycznym ekspertem ds. odżywiania, twórczynią innowacyjnego Programu Przemian i autorką książek na temat zdrowego sposobu walki z nadmiarem kilogramów. Jej Program Przemian znalazł się wśród „100 przebojów 2016 roku” wg magazynu Twój Styl.

Organizacje dobroczynne

„Chociaż od lat wspieram WOŚP, to w tym roku, po raz pierwszy w takiej formie, czyli smacznego spotkania w uroczym miejscu, podczas którego chętnie podzielę się moją wiedzą na temat tego, jak dokonać zmiany w swojej diecie, a co za tym idzie w swoim myśleniu o sobie. ” – zachęca Monika Honory.

Zwycięzca licytacji, wspólnie z Moniką wybierze się na obiad do restauracji „Sas Duck and Chicken”, zlokalizowanej w sercu Warszawy przy ulicy Pięknej 54. Spotkanie odbędzie się dzięki uprzejmości właścicieli lokalu.

Dokładna data wizyty w restauracji zostanie ustalona po wygranej aukcji. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Link do aukcji na rzecz WOŚP: http://charytatywni.allegro.pl/obiad-z-monika-honory-i3951159

Źródło:newsrm.tv

Redakcja

centrumwspolpracy.org.pl

Zobacz również

  • Fundacja Mam Marzenie nagrodzona

    W XVI edycji plebiscytu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny 2016”, nad którym patronat objął Minister Zdrowia...

  • Pacjenci potrzebują wsparcia

    Jak wynika z badań zrealizowanych przez Fundację STOMAlife, 83% lekarzy kieruje pacjentów po wyłonieniu stomii pod opiekę pielęgniarki...

  • Wolontariusz na rynku pracy

    Portal Praca.pl przeprowadził wśród użytkowników krótkie badanie na temat wolontariatu. Okazuje się, że 57% respondentów było, jest lub...