|   | 

Fundacja Mam Marzenie nagrodzona

W XVI edycji plebiscytu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny 2016”, nad którym patronat objął Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł, główną nagrodę w kategorii „Lider Roku 2016 w Ochronie Zdrowia – działalność charytatywna” zdobyła Fundacja Mam Marzenie.

Celem prestiżowego plebiscytu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” jest nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się na polu polskiej medycyny. Wyboru laureatów konkursu dokonała Kapituła, w której skład wchodzą najbardziej wpływowe osoby ze świata medycyny. Patronat nad tegoroczną edycją konkursu objął Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Działalność charytatywna

Misją założonej w Krakowie w 2003 roku Fundacji Mam Marzenie, która zdobyła prestiżowy tytuł w kategorii „Lider Roku 2016 w Ochronie Zdrowia – działalność charytatywna”, jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu, dostarczanie im niezapomnianych wrażeń, które pozwalają na chwilę zapomnieć o cierpieniu i dodadzą im siłę do walki z chorobą.

Od początku działalności fundacji udało się spełnić już ponad 6 970 marzeń. – Wszystko to dzięki wolontariuszom i ludziom dobrej woli, którzy wierzą w marzenia. Wielu małych marzycieli wciąż czeka na spełnienie swojego marzenia. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, by następowało to jak najszybciej – mówi Karolina Adamska, prezes Fundacji Mam Marzenie, Lider Roku 2016 w Ochronie Zdrowia w kategorii działalność charytatywna.

Źródło:newsrm.tv

Redakcja

centrumwspolpracy.org.pl

Zobacz również

  • Pacjenci potrzebują wsparcia

    Jak wynika z badań zrealizowanych przez Fundację STOMAlife, 83% lekarzy kieruje pacjentów po wyłonieniu stomii pod opiekę pielęgniarki...

  • Wolontariusz na rynku pracy

    Portal Praca.pl przeprowadził wśród użytkowników krótkie badanie na temat wolontariatu. Okazuje się, że 57% respondentów było, jest lub...